Autor Wątek: Mieszkanie Lublin @@@####  (Przeczytany 848 razy)

wikawysoka

  • Nowy użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 5
  • Reputacja +0/-0
Mieszkanie Lublin @@@####
« dnia: Grudzień 10, 2017, 21:22:43 »
##Dzień dobry,

Mieszkanie Lublin każdego zadowoli, zawsze masz blisko do miasta, komunikacja miejska Cię dowiezie wszędzie :)


rona_ne11

  • Nowy użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 12
  • Reputacja +0/-0
Odp: Mieszkanie Lublin @@@####
« Odpowiedź #1 dnia: Luty 19, 2018, 10:30:15 »
Spróbuje w najbliższych dniach dostać się do tej Maszyny i obyczaje co i jak:wink: największa dla mnie zagadka to jak odbywa się zamiana coina na złotówki bo nie wyobrażam sobie wypłaty przykładowo 50 tyś w środku galerii
Moim zdaniem to teraz możemy mieć do czynienia z trendem horyzontalnym jeśli chodzi o niski zakres TF
Chociaż chciałbym się dowiedzieć od Was co sądzicie i dlaczego właśnie  w ten sposób :)

wikawysoka

  • Nowy użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 5
  • Reputacja +0/-0
Odp: Mieszkanie Lublin @@@####
« Odpowiedź #2 dnia: Lipiec 24, 2018, 19:47:06 »

- Przez to wiele razy - mruknął, nie odrywając wzroku od przystanku autobusowego po drugiej stronie ulicy.

"Ty i ja jedno i drugie" - odpowiedziałem.

I tak usiedliśmy na schodach, dwóch uciekinierów z męczarni i słuchaliśmy.
 prześladowała drużynę narodową przez prawie trzydzieści lat. Kiedy przytuliłem mojego nowego przyjaciela i pobiegłem z powrotem do środka, znalazłem połowę patronów na stołach, a ich radość nie była zogniskowana.

truemoney

  • Nowy użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 13
  • Reputacja +0/-0
Odp: Mieszkanie Lublin @@@####
« Odpowiedź #3 dnia: Październik 12, 2018, 11:40:06 »
0 to niemożliwe ruchy (jeśli jesteś w lewym górnym rogu, nie możesz iść w lewo lub w górę!)
Pod względem obliczeń możemy przekształcić tę siatkę w tabelę.

Nazywa się to tabelą Q ("Q" dla "jakości" akcji). Kolumny będą czterema akcjami (lewa, prawa, góra, dół). Wiersze będą stanami. Wartość każdej komórki będzie maksymalną oczekiwaną przyszłą nagrodą za dany stan i działanie.


Każdy wynik w tabeli Q będzie maksymalną oczekiwaną przyszłością nagrody, którą otrzymam, jeśli podejmiemy tę akcję w tym stanie z najlepszą polisą.

Dlaczego mówimy "z podaną polityką?", Ponieważ nie wdrażamy polityki. Zamiast tego poprawiamy tabelę Q, aby zawsze wybrać najlepszą akcję.

Pomyśl o tym Q-stole jako o grze "ściągnij kartę". Dzięki temu wiemy, dla każdego stanu (każdej linii w tabeli Q), jaka jest najlepsza akcja do wykonania, poprzez znalezienie najwyższego wyniku w tej linii.

 

Polityka cookies
Darmowe Fora | Darmowe Forum
mylittlepony wilkolwisci akademiajazdykonnej etavlon imindel